Jest coś magicznego w lataniu samolotem. Być może uczucie wyjątkowości sprawia fakt, że przekraczamy linię chmur. A może to sama podróż i możliwość przemieszczenia się w kilka godzin tysiące kilometrów powoduje, że latanie jest ekscytujące. Znam wielu ludzi, którzy czują przyjemny dreszczyk kiedy znajdują się na lotnisku.

Sama do nich należę. W końcu lotnisko to miejsce, gdzie po prostu czuć przez skórę ludzkie emocje. Szczęście z powrotu ukochanej osoby, uśmiech na twarzach ludzi, którzy właśnie wybierają się w podróż swojego życia – to emocje, które inspirują do wspaniałych kampanii video.

Chciałam podzielić się z Wami kilkoma wyjątkowymi kampaniami linii lotniczych, które podsumować można jednym słowem – majstersztyk! Nie ważne czy wzruszają, czy rozbawiają, to ich twórcy wykonali naprawdę dobrą robotę. Wybrałam dla Was 10 w mojej ocenie najlepszych kampanii video.

Miejsce 10 – Virgin Atlantic „Fly in the face of ordinary”

Miejsce 9 – Quatar Airways & FC Barcelona

Miejsce 8 – United Commercial „Onboard with „Rhapsody in Blue”

Miejsce 7 – British Airways „To Fly. To Serve.”

Miejsce 6 – Delta Airlines „Up”

Miejsce 5 – Virgin Atlantic „Let it fly”

Miejsce 4 – Delta „The Internetest safety video on the Internet”

Miejsce 3 – Emirates „Benfica Safety Video”

Miejsce 2 – WestJet „Christmas Miracle: real-time giving”

Miejsce 1 – Turkish Airlines „Türk Hava Yolları | Hayal Edince (Dream)”

(włączcie angielskie napisy)

Jestem ciekawa czy podobało się wam to zestawienie. Może uplasowalibyście te kampanie na innych miejscach listy? A może są jeszcze ciekawe kampanie, których w tym zestawieniu nie ma! Czekam na wasze komentarze!

promuj artykuł