Początek roku 2016 obraca się, i jeszcze jakiś czas jeszcze będzie wokół książki, którą piszę. Kilka miesięcy temu podpisałam bowiem z wydawnictwem Helion One Press umowę na stworzenie pierwszego w Polsce tytułu traktującego o video marketingu.

Skąd pomysł

Pomysł na tę książkę powstał ponad 2 lata temu. Jak to często bywa z moimi najtrafniejszymi decyzjami życiowymi, postanowiłam wypełnić lukę na rynku. Idea zrodziła się z potrzeby. Jestem przekonana, że polska branża marketingowa potrzebuje edukacji i ewangelizacji w zakresie formatu wideo. Mimo iż od ponad 2 lat wiedziałam, że tę książkę chcę wydać, musiałam do tej chwili dojrzeć. Ale, niezależnie ode mnie, musiał też dojrzeć rynek. Gdybym napisała ją 2 lata temu, jestem pewna, że nie odniosłaby oczekiwanego rezultatu czyli sprawiła, że ludzie zaczną wideo brać na poważnie i rozważać tę formę komunikacji jako właściwą dla nich.

Już niebawem

Dosłownie 2-3 tygodnie dzielą mnie od przekazania treści książki do wydawnictwa i czuję się ogromnie podekscytowana tym faktem. W trakcie tworzenia publikacji miałam tak wiele pomysłów w głowie, że gdybym wszystkie chciała zainkorporować, książka powstawała by wieki. Musiałam zatem wybrać tylko te, które sprawią, że Ty drogi czytelniku będziesz czuł z jaką uwagą i atencją traktowałam sam proces tworzenia książki, od pomysłu, przez treść, aż po, jak ja to lubię nazywać, „smaczki”.

Mamy tytuł

Na ten moment nie mogę zdradzić wiele. Po kilku tygodniach burzy mózgów, powstał tytuł  książki „Video marketing nie tylko na YouTube.” Mam nadzieję, że się Wam podoba. Bardzo liczę na to, że mimo ogromu pracy, jaki musimy jeszcze włożyć z wydawnictwem Helion One Press w proces powstania tej publikacji, zdążymy na wiosnę. To moja ulubiona pora roku. Wielu z nas dodaje energii i chęci do działania. I właśnie w takim okresie roku chciałabym Wam dać małą dawkę inspiracji do dalszych działań.

Podziel się ze mną swoim doświadczeniem

Jeśli zajmujesz się marketingiem i działasz w obszarze video, a czujesz, że to co robisz jest warte pokazania szerszej publiczności, odezwij się do mnie na adres: kontakt@magdalenadanilos.pl. Jeszcze nie jest za późno, abym historię Twojej marki ujęła w książce. Obiecuję, że już niebawem będę mogła zdradzić więcej szczegółów dotyczących publikacji. A tymczasem uciekam, pisać dalej!

promuj artykuł