Cześć! Nazywam się Magda. Moją życiową pasją jest film.

Kiedy byłam mała, chciałam zostać krytykiem filmowym. Od kiedy pamiętam, potrafiłam oglądać filmy bez przerwy. Do dziś każdy wyjazd do kina jest dla mnie ogromnym przeżyciem. Moją pasję przekułam w zawód.

Przez kilka lat pracowałam jako dziennikarz telewizyjny. A potem nastąpiło trzęsienie ziemi: podjęłam najtrudniejszą decyzję w swoim życiu i wieku 23 lat zostałam szefem kilkunastoosobowego zespołu ludzi.

Dziś współtworzę jedną z pierwszych agencji video marketingowych w Polsce - OFFON Agency. Wierzymy w to, że YouTube niebawem stanie się jednym znajważniejszych serwisów społczenościowych w Polsce. Dlatego pomagamy markom już dziś implementować w swoje działania komunikację opartą o video marketing.

Video jest dla mnie naturalnym narzędziem komunikacji, dlatego od kilku miesięcy prowadzę swój kanał YouTube i sukcesywnie realizuję wywiady w formie video ze znanymi ludźmi ze świata marketingu.


Video marketingiem zajmuję się od 4 lat. Planuję działania w obszarze video, by w kolejnych krokach wykorzystywać je w obszarze strategii komunikacji marek. Uczestniczę także w procesie produkcji filmowej. Na koncie posiadam kilkaset realizacji dla swoich klientów.


Moją zawodową misją jest szerzenie w Polsce najnowszych trendów video marketingowych zaczerpniętych z Europy Zachodniej i USA. Prowadzę również warsztaty i szkolenia poświęcone temu zagadnieniu.

Moje teksty dotyczące video marketingu ukazują się regularnie w Nowym Marketingu, Marketerze +, Marketingu w Praktyce czy Feeback’u.


Jestem opiekunem merytorycznym studiów podyplomowych Marketing Internetowy na Akademi Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Wykładam także na takich uczelniach jak:bSzkoła Główna Handlowa w Warszawie, Akademia im. Leona Koźmińskiego w Warszawie, Wyższej Szkole Europejksiej w Krakowie.


Brałam udział jako prelegent w największych konferencjach marketingowych w Polsce takich jak: Kongres Online Marketing, Internet Beta, See Bloggers czy Marketing Progress.


W 2016 roku nakładem wydawnictwa OnePress ukazałą się moja książka: "Video marketing nie tylko na YouTube". Jest to pierwsza w Polsce książka dotycząca budowania komunikacji marek w oparciu o video marketing.