Listopad był wyjątkowym miesiącu w obszarze najlepszych kampanii video marketingowych. Jednym z powodów jest fakt, że zasadnicza większość reklam świątecznych ma premierę właśnie w listopadzie. Dlatego postanowiłam, jak w ubiegłym roku, stworzyć osobną listę reklam świątecznych, która opublikuję w Mikołajki czyli 6 grudnia, a dziś zapraszam Was na podróż z najciekawszymi kampaniami listopadowymi.

10) FLOOR99.9 by BLACK+DECKER

Na tę kampanię trafiłam przypadkiem i muszę przyznać, że zatrzymała moją uwagę gdyż jest nietypowa. Dla mnie to świetny przykład na to jak pokazać nudny produkt, w ciekawy sposób.

9) Steve Nash komponuje na Surface Pro 4 | Short version

Od kilku dni wyświetlają mi się na YouTube’ie reklamy Microsoft i muszę powiedzieć, że to naprawdę dobra robota. Cała kampania przypomina mi reklamy Apple sprzed lat.

8) iPhone 7 – Dive – Apple

A skoro o Apple była przed momentem mowa, oto ich najnowsze dzieło. Sama reklama to magia. O produkcie nie będę się wypowiadać 😛

7) Catspiracy: The ScoopFree Poop Harvesting Machine

Ta reklama zdecydowanie nadaje się do mojej listy reklam pt. „Gówniane kampanie”. Widziałam ją więcej niż kilka razy i nie przestaje mnie ona śmieszyć.

6) Intel’s 500 Drone Light Show Intel

Pamiętacie jak Intel w ubiegłym roku wypuścił 100 dronów w niebo? Uwielbiam tych wariatów! W tym roku pobili swój poprzedni rekord pięciokrotnie.

 

5) SodaStream – Shame of glory

Ta reklama jest zatwierdzona przez matkę ziemię, a jej twórcy puszczają niezbyt subtelne oczko do fanów „Gry o Tron”. Efekt? Petarda!

4) Illy – #THANKS4THECOFFEE – the final video

„Wszystko co przygotowane jest z miłością i oddaniem będzie dobre” – to zdanie pada z ust jeden z bohaterek tego filmu. A słowa te są nie tylko prawdziwe ale niezwykle ważne dla twórców tejże kampanii. Z okazji 1 listopada czyli Międzynarodowego Dnia Kawy, marka Illy stworzyła kampanie, która zachwyca.

3) Volvo Trucks – The Flying Passenger (Live Test)

W ubiegłym miesiącu pokazywałam świetną kampanie marki Scania. W tym miesiącu zaś Volvo Trucks powraca w wielkim stylu!

2) The Tale of Thomas Burberry

To nie jest reklama, to jest zwiastun filmu. Takie komentarze najczęściej pojawiają się pod reklamą marki Burberry, która trafi do mojej osobistej listy perełek kampanii video tego roku. Zapiera dech w piersi.

1) Legendy Polskie. Film Operacja Bazyliszek. Allegro

Nie mogło być inaczej. Allegro zamiata zestawienie. W mojej ocenie to najlepszy materiał z serii „Legendy Polskie”. Z wypiekami na twarzy czekam na „Jagę” czyli najnowsze dzieło Allegro.

Jeśli ciekawią Cię najlepsze kampanie video marketingowe – zobacz także zestawienie Top 10 października oraz Top 10 września 2016!

 

 

promuj artykuł