Nie lubię konkursów, zwłaszcza takich, w których ilość głosów stanowi o wygranej. Postanowiłam się jednak złamać. Dlaczego?

Ostatni rok był dla mnie jak prawdziwa jazda bez trzymanki. Najpierw powstał kanał YouTube. Niedługo potem blog www.magdalenadanilos.pl poświęcony mojej największej zawodowej zajawce – video marketingowi. W końcu we wrześniu podpisałam z wydawnictwem OnePress kontrakt na powstanie pierwszej w Polsce książki o wykorzystaniu formatu filmowego w biznesie.

Chyba jeszcze nigdy w moim życiu zawodowym nie dostawałam od Was tak wielu wiadomości, słów wsparcia i kciuków w górę! Jestem Wam za to ogromnie wdzięczna.

Sama o sobie mówię, że jestem ewangelistką video marketingu. To zadanie, jaka sama nazwa mówi, nie jest proste. Codziennie toczę walkę, gdyż video to w Polsce format, którego wszyscy się boją. Każdego dnia staram się ten strach przełamywać. Jednym z narzędzi, które jest moją tarczą stał się właśnie blog.

Chciałabym, aby o video marketingu usłyszeli w Polsce wszyscy marketerzy. Nawet jeśli nie dopuszczają tej myśli jeszcze do siebie, niebawem właśnie ten format stanie się dla nich codziennością. Mój blog jest miejscem, w którym pokazuje, że video „nie gryzie” i może się stać naprawdę wartościowym narzędziem w rękach mądrego człowieka.

Tegoroczny konkurs Blog Roku – Gala Twórców 2015, wprowadził możliwość wzięcia udziału twórcom video. Długo zastanawiałam się czy nie zgłosić się właśnie w tej kategorii, jednak nie stworzono dla kanału takiego jak mój odpowiedniej kategorii. Dlatego postanowiłam zgłosić mojego bloga, na którym znajdziecie wszystkie materiały video z kanału YouTube.

Jeśli podoba się Wam to, co robię – głosujcie. Tylko w ten sposób uda mi się dotrzeć z misją video do szerszego grona odbiorców!

Aby zagłosować na mnie w konkursie wystarczy, że wyślesz SMS na numer: 7124 o treści: E11371. Koszt takiej wiadomości to 1,23 zł. Dochód z głosowania w całości przekazywany zostaje na Fundację Dziecięcą Fantazja.

Blog Roku 2015

Tu znajdziecie moje zgłoszenie na oficjalnej stronie konkursu tutaj :)

 

promuj artykuł